Het Team

Schooljaar 2017 2018

Groepsbezetting

Groep

Leerkracht

Dagen

Peuters

Juf Nelleke

wo-ocht / vr-mi

 

Juf Nicole

wo-ocht / vr-mi

1/2A

juf Anita

ma-di

 

juf Angela

wo-do-vr

1/2B

meester Olaf

ma-wo-do-vr

 

meester Thijs

ma-di

1/2C

juf Simone T

ma-do-vr

 

juf Lobke

di-wo

1/2D

juf Lisanne vH

ma-wo-do-vr

 

juf Carola

di

1/2E

juf Monique

ma-di-wo

 

juf Tanja

do-vr

3A

juf Lonneke vV

ma-di

 

juf Marjan

wo-do-vr

3B

juf Kelly

wo-do-vr

 

juf Inge

ma-di

4A

juf Nicole vE

ma-di-wo-do

  juf Danielle vr

4B

juf Simone vV

hele week

5A

meester Jeffrey

hele week

5B

meester Wichert

ma-di-wo-do

 

juf Naomi

vr

6A

juf Lonneke dR

ma-di-wo

 

meester Wim

do-vr

6B

juf Anneke

ma-di-wo

 

juf Lobke

do-vr

6C juf Nicole S ma-di
  juf Mirjam wo-do-vr

7A

juf Liset

ma-di-wo

 

meester Ricardo

do-vr

7B

juf Lisanne K

ma-di-wo-do

  juf Liset vr

8A

meester Danny

hele week

8B

meester Martijn

hele week

 

Interne Begeleiding

zorgcoördinatie

juf Daja

 

 

 

Specialisten

Gedrag

juf Myrna

 

meester Ricardo

 

Groepsdynamica

juf Myrna

 

Begaafdheid

juf 

 

juf Kelly

 

juf Lisanne vH

 

Rekenen

juf Marinka

 

Taal/Spelling/Lezen

juf Nicole

 

Jonge kind

juf Angela

 

 

Vertrouwenspersoon

juf Myrna

 

Ondersteuning (RT, NT-2, bewegingsonderwijs enz.)

juf Jessica

hele week

juf Mara

ma-di-wo

meester Heine

wo

meester Mustafa

vr

juf Cécile

ma-di en do ochtend

meester Thomas

wo-vr

juf Mandy

wo-do-vr

meester Ruben hele week

 

Plus- en Ontdekkersgroepen

 

Leerkracht

Dagen

groep 1/2

Juf Lisanne vH

di middag

groep 3

Juf Lisanne vH

di ochtend

groep 4

juf Lisanne vH

di ochtend

groep 5

juf Marinka

woensdag

groep 6

juf Marinka

woensdag

groep 7

juf Mirjam

di middag

groep 8

juf Mirjam

di middag

Ontdekkersgroep

juf Myrna (juf Danielle)

maandag

 

meester Ricardo

maandag

 

juf Esther

maandag

 

 

Ondersteuning

administratie

juf Marion

ma-di-do

conciërge

meester Wim

alle ochtenden

beheerder

juf Riet

nog in te vullen

 

Coördinatoren

Wetenschap & Techniek

juf Marinka

Rots en Water &

Grip op de groep

juf Myrna

Juf Lonneke vV

Kunst en Cultuur

juf Lonneke dR (coördinator)

meester Olaf (coördinator)

meester Mustafa (beeldende vorming)

juf Marjan (drama)

juf Liset (drama)

Bewegingsonderwijs

meester Wichert

meester Danny

juf Lonneke dR

 

Directie en Bouwcoördinatie

locatiedirecteur

juf Joke

ma-di-wo-do

peuters/kleuters

meester Olaf

di

groep 3/4/5

juf Danielle

di

groep 6/7/8

juf Marinka

di

 

Interne Coaching teamleden

juf Joke

juf Anneke

juf Danielle

 

Teamleden zijn altijd op school te bereiken. Van 8:00 uur t/m 16:30 uur is er zeker iemand aanwezig. Ons telefoonnummer is:078- 6426068. 

Voor heel dringende zaken kunt u ’s avonds de directie bereiken onder telefoonnummer: 06-10537386.